Hakkımda

İstanbul, Beykozlu. 1993 senesi Ekim ayının birinde, Cuma günü doğurulmuşum. Adımın veriliş hikayesi de benim için gariptir. İsmimi, ismi cismi kim olduğu bilinmeyen (Hızır aleyhisselam olduğuna inandığım) bir piri fani tarafından ezanım okunarak  Ahmed adını kulağıma üflediği hatırlatıldı.

Tarihe bir lahzadan öte kainat vâr olduğu müddetçe bu topraklara ve O’nun ﷺ ümmetine hizmet etmek için, haddim olmayarak eser bırakmak için Ardahan Üniversitesi Tarih Bölümünde tarihimizi öğrenmeye azim ettim ve hâla devam etmekteyim.

Tarih ilmi dışında; Kuran ve Hadis ilimlerine, Dil ilmine, Sosyolojiye, Psikolojiye, Programcılığa, Ehli Sünnet gizli ilimlerine, Bilime, Edebiyata, Tasavvufa, İslami ve Milli sanatlara ilgili olmaya gayret göstermekteyim.

Gayret kuldan, tevfik Allah-u Teala ﷻ ‘dandır. Öncelikli görev, esasında Mevlamızın ﷻ da buyurduğu gibi Kendisine kulluk etmektir. Allah-u Teala cümlemizi kabule şayan olacak şekilde kullukla ve hizmetle meşgul olmaya muvaffak eylesin. Âmin!

Site iletişiminden ulaşarak veya ahmt.st@gmail.com posta adresime yazacağınız değerli mektuplarınıza itina göstererek dikkate alacağıma hüsn-ü zân edebilirsiniz. Kusurumuz olursa/olduysa şimdiden helallik ister, özür dilerim.